| ПРОЦЕСОР | Huawei Kirin 9030 Pro |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 8.00 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+50+40 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5300 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | Mate X7 Nebula Red |
| ПРОЦЕСОР: | Huawei Kirin 9030 Pro |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 8.00 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 20.32 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2416x2210 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2x2.75 + 8x2.27 + 4x1.72 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 512 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 465 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Тройна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+50+40 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | EMUI |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP58 |
| ТЕГЛО: | 236 g |
| РАЗМЕР: | 156.8X144.2X4.5 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5300 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | DEL-LX9 |
| EAN | 6942103179587 |

















