| ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.56 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+50+50 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 6000 mAh |
| Марка | MOTOROLA |
| МОДЕЛ: | RAZR FOLD |
| ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.56 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 16.66 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LTPO pOLED, 165 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2640x1080 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 512 GB |
| RAM: | 16 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+50+50 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 16 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP49 |
| ТЕГЛО: | 243 g |
| РАЗМЕР: | 160.05×73.6×9.89 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 6000 mAh |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| EAN | 840493610801 |































