| ПРОЦЕСОР | MediaTek Helio G85 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.00 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 16+8+0.1 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 6000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Не |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | HAMMER CONSTRUCTION SILVER |
| ПРОЦЕСОР: | MediaTek Helio G85 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.00 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 15.24 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1080x2160 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.0 GHz Dual+1.8 GHz Hexa-core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 112 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | ДА, ИЗПОЛЗВА СЛОТА ЗА SIM 2 |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Тройна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 16+8+0.1 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 12 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP69 |
| ТЕГЛО: | 321 g |
| РАЗМЕР: | 168.6X82.8X15.2 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 6000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | ВГРАДЕНА ЛАЗЕРНА РУЛЕТКА И ДР. |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| EAN | 5902983620365 |































