| ПРОЦЕСОР | Mediatek Helio G81 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.10 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+20 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | HAMMER ENERGY X2 |
| ПРОЦЕСОР: | Mediatek Helio G81 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.10 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 15.49 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1560x720 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2 GHz Dual+1.7 GHz Hexa core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 110 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+20 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Не |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| ТЕГЛО: | 286.8 g |
| РАЗМЕР: | 160X78X11.6 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Po |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | ORANGE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | HS2507_HS2507 |
| EAN | 5902983638322 |































