| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.60 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | ZP300138 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.60 L |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.181 kg |
| EAN | 3045386370474 |







