| БРОЙ КАНАЛИ | 2 |
| ОБЩА МОЩНОСТ | 50 W |
| WI-FI | Не |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | S20A |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 50 W |
| ЗВУКОВА СИСТЕМА: | DOLBY DIGITAL |
| WI-FI: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8806096346815 |










