| CHANNELS | 2 |
| TOTAL POWER | 50 W |
| WI-FI | No |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | S20A |
| CHANNELS: | 2 |
| TOTAL POWER: | 50 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| WI-FI: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806096346815 |











i
"" Today
| CHANNELS | 2 |
| TOTAL POWER | 50 W |
| WI-FI | No |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | S20A |
| CHANNELS: | 2 |
| TOTAL POWER: | 50 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| WI-FI: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806096346815 |