| TOTAL POWER | 180 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | BRAVIA THEATRE REAR 9 |
| TOTAL POWER: | 180 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736174351 |









i
"" Today
| TOTAL POWER | 180 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | BRAVIA THEATRE REAR 9 |
| TOTAL POWER: | 180 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736174351 |