| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 10.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.0 см |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BM3T 40230 W |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 10.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ПРОГРАМА ДЪНКИ: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| ТЕХН. ЗА ОСВЕЖАВАНЕ НА ДРЕХИТЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 150 kWh |
| EAN | 8690842824333 |


















