| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 16.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 84.4 см |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | DV16DG8600BVU4 |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 16.0 kg |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 98.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 84.4 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| EAN | 8806097062035 |










