| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | E14 9W 6400K 828LM ТОПЧЕ |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 828 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 6400 К |
| EAN | 6972538048325 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | E14 9W 6400K 828LM ТОПЧЕ |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 828 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 6400 К |
| EAN | 6972538048325 |