| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 9 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | FFB73716PM |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 15 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 42.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 9 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:00 |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 11.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543781485 |














