| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SMS6ZDI11E |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 13 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:35 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 64.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005433391 |

















