| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SPS4EMI17E |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005542116 |





















