| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GS642E90X |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 13 |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 47.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:35 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 92.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 11.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782723117 |



















