| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 9 |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | D2F HD624 AS |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 9 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 95.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8050147663035 |



















