| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | XF 1C3TB1 FW |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 11 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:35 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 63.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6925777875054 |




































