| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GS643E90W |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 16 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 47.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| САМОПОЧИСТВАЩА СЕ ФИЛТЪРНА СИС: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:55 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 97.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 11.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782753442 |























