| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDWEF1433DW-WE |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:40 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 75.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.8 L |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4048164117147 |




















