| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | DVS 05024 S |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 49.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 76.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 11.9 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 44.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842392467 |

























