| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | DVS 05024 S |
| COLOUR: | СИВ |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 49.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 76.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 11.9 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 44.80 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842392467 |

























