| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GS520E15S |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 9 |
| COLOUR: | СИВ |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 47.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:55 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 70.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782574467 |























