| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GS541D10X |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 11 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 45.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:25 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 72.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782459634 |























