| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 7 |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WSFO 3O23 PF |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 7 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437233449 |




















