| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GS520E15S |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 9 |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 47.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:55 H |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 70.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782574467 |























