| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM | 26.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 400 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | SDS-PLUS |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 26.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 400 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| EAN | 3800123125584 |


