| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 290 мм |
| Марка | VERTO |
| МОДЕЛ: | S4 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 290 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 5902062606471 |


