| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 90 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 12X90X150 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 90 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 150.00 мм |
| EAN | 3165140384537 |


