| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS-MAX |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 400 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SDS-MAX-4 25X400X520 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS-MAX |
| ДИАМЕТЪР MM: | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 400 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 520.00 мм |
| EAN | 3165140564205 |


