| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 100 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 5X100X160 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 100 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 160.00 мм |
| EAN | 3165140381895 |


