| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 60 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 800 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 75 " |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 220816 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 60 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 800 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | НАКЛОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 75 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ: | 220816 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 75 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 60 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 800 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | НАКЛОН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.700 kg |
| EAN | 4047443509413 |
















