| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | ДО 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 400 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 65 " |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 220824 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 400 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ: | 220824 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 400 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.200 kg |
| EAN | 4047443509253 |

















