| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 35 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 600 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 65 " |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 3265 LT |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 35 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | НАКЛОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ: | 3265 LT |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 35 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | НАКЛОН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 3800202094343 |














