| ТИП ПРОЦЕСОР | ALLWINNER A333 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 8.7 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | Iconia A8 Wi-Fi NTLJLEX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | ALLWINNER A333 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 8.7 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 22.1 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB |
| RAM: | 4 GB |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| АУДИО: | STEREO SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| 3G: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| РАЗМЕР: | 204.3Х124.2Х8.9 ММ |
| ТЕГЛО: | 360 g |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474546524 |














