| ТИП ПРОЦЕСОР | Apple A17 Pro |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 8.3 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LIQUID RETINA IPS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | IPAD Mini A17 WI-FI 128 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Apple A17 Pro |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 8.3 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 21.1 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2266X1488 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| RAM: | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11A/B/G/N/AC/AX |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | SPACE GRAY |
| АУДИО: | STEREO SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | iPadOS |
| ВЕРСИЯ: | 18 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| EDGE: | Не |
| GPRS: | Не |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 195.4X134.8X6.3 MM |
| ТЕГЛО: | 293 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Polymer |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | ПОДДРЪЖА APPLE PENCIL 2ND/PRO |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MXN63HC/A |
| EAN | 195949728907 |












