| ТИП ПРОЦЕСОР | Huawei HiSilicon Kirin T92B |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 12.0 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, 144 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | MatePad 12 x PaperMatte GRN |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Huawei HiSilicon Kirin T92B |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 12.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 30.5 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 144 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2800x1840 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2x2.4GHz +6x2.0GHz + 4x1.6GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 220 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC/AX |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | GREENERY LAURENT |
| АУДИО: | 6 SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | HarmonyOS |
| ВЕРСИЯ: | 4.3 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 270X183X5.9 MM |
| ТЕГЛО: | 555 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 10100 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ ЗАРЯДНО В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | LRT-W09 53014KPK |
| EAN | 6942103169021 |

























