| ТИП ПРОЦЕСОР | MediaTek Dimensity 6400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 12.1 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, 90 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Idea Tab Plus 256/8 ZAG70103GR |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | MediaTek Dimensity 6400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 12.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 30.5 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 90 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2x 2.5 GHz + 6x 2.0 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 235 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | LUNA GREY |
| АУДИО: | 4 SPEAKERS DOLBY ATMOS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 278.8X181.05X6.29 MM |
| ТЕГЛО: | 530 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 10200 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | TB361FU |
| EAN | 198158815260 |























