| ТИП ПРОЦЕСОР | MediaTek Helio G85 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Tab Wi-Fi ZAEH0058GR Luna Grey |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | MediaTek Helio G85 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.6 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2 GHz Dual+1.8 GHz Hexa-core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| RAM: | 4 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 108 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | LUNA GREY |
| АУДИО: | DOLBY ATMOS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 5 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 235.7Х154.5Х7.5 ММ |
| ТЕГЛО: | 425 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 5100 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | TB311FU |
| EAN | 198154670214 |


















