| ТИП ПРОЦЕСОР | MediaTek Dimensity 9400+ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.6 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | Tab S11 Ultra X930 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | MediaTek Dimensity 9400+ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.6 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 37.1 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2960x1848 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.73 + 3 x 3.3 + 4 x 2.4 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 220 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | WI-FI 802.11 A/B/G/N/AC/6E/7 |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| АУДИО: | QUAD SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13+8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 16 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| EDGE: | Не |
| GPRS: | Не |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 208.6X326.4X5.1 MM |
| ТЕГЛО: | 692 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 11600 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТЕР В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | X930 |
| EAN | 8806097711414 |















