| ТИП ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 11.2 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, 144 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | PAD 8 PRO |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 11.2 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 28.4 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 144 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3200x2136 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2x4.32 GHz+6x3.53 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 225 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11A/B/G/N/AC/AX/BE |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB Type-C |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| АУДИО: | 4 STEREO SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 32 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 16 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 251.22X173.42X5.75 MM |
| ТЕГЛО: | 485 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 9200 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | 25091RP04G |
| EAN | 6932554475796 |























