| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QD-MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 65.0 " |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 HZ |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| SMART TV | Да |
| Марка | METZ |
| МОДЕЛ: | 65MNH7000Z 4K Ultra HD |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QD-MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 65.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 164.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 HZ |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Да |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 913 X 1445 X 299 |
| ТЕГЛО: | 14.1 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 400 X 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 590791600012 |



























