| SCREEN TECHNOLOGY | QD-MINI LED |
| DISPLAY SIZE INCH | 65.0 " |
| PICTURE MOTION | 60 HZ |
| OPERATING SYSTEM | GOOGLE TV |
| SMART TV | Yes |
| Brand | METZ |
| MODEL: | 65MNH7000Z 4K Ultra HD |
| SCREEN TECHNOLOGY: | QD-MINI LED |
| DISPLAY SIZE INCH: | 65.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 164.0 см |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| PICTURE MOTION: | 60 HZ |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Yes |
| HDR: | HDR10+ |
| SOUND TECHNOLOGY: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 3 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 913 X 1445 X 299 |
| WEIGHT: | 14.1 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 200 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 590791600012 |



























