| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 43.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 50 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | QE-43Q7F 4K Ultra HD QLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 43.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 108.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND LITE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | Q4 AI |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 191 х 967 х 609 |
| ТЕГЛО: | 7.4 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 Х 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097118527 |










































