Телевизор SONY XR-83A80L 4K Ultra HD OLED GOOGLE TV, 83.0 ", SMART TV
Код: 11172
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
  • Всичко от SONY
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
OLED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
83.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
4K ULTRA HD 3840 x 2160
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА
GOOGLE TV
SMART TV
Да
МаркаSONY
МОДЕЛ:
XR-83A80L 4K Ultra HD OLED
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
OLED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
83.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
РЕЗОЛЮЦИЯ:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА:
XR OLED MOTION
ЦИФРОВ ТУНЕР:
DVB-T/T2/C/S
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА:
GOOGLE TV
SMART TV:
Да
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА:
XR OLED CONTRAST PRO
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА:
XR TRILUMINOS PRO, 4K/120 FPS
HDR:
HDR10
ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА:
ACOUSTIC SURFACE AUDIO
ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА:
ACOUSTIC AUTO CALIBRATION
BLUETOOTH:
ПРОЦЕСОР:
COGNITIVE PROCESSOR XR™
ДРУГИ ФУНКЦИИ:
VOICE SEARCH, APPLE AIRPLAY
WI-FI:
Брой HDMI входове:
4
Брой USB портове:
2
МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ:
ОПТИЧЕН ИЗХОД:
ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ:
РАЗМЕРИ (В, Ш, Д):
1072 x 1880 x 428
ТЕГЛО:
43.5 КГ
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
40СМ X 40СМ
ПРЕДЛАГА СЕ И В РАЗМЕРИ:
55", 65", 77"