| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 77.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| SMART TV | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | K-77XR80 4K Ultra HD OLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 77.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 195.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | XR OLED MOTION |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | XR TRILUMINOS PRO, 4K/120 FPS |
| HDR: | HDR10 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | ACOUSTIC SURFACE AUDIO |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | 3D SURROUND UPSCALING |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | COGNITIVE PROCESSOR XR™ |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | VOICE SEARCH |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Не |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 1012 x 1713 x 405 |
| ТЕГЛО: | 34.0 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 300 X 300 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 44.000 kg |
| EAN | 4548736159730 |


























