| ДЪЛЖИНА | 535.00 мм |
| ШИРИНА | 365.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 335.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 25 Год. |
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ: | TESI |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 535.00 мм |
| ШИРИНА: | 365.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 335.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 25 Год. |
| EAN | 8014140485490 |







