| МОЩНОСТ | 700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | TDL-1107/CT-818R |
| ТИП: | тостер |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВИЧКА ЗА ТРОХИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.030 kg |
| EAN | 9003898711073 |










