| МОЩНОСТ | 2400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1500.0 ml |
| УДАРНА ПАРА | 430 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | GC7920/20 |
| ТИП: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1500.0 ml |
| НАЛЯГАНЕ: | 6.5 bar |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | STEAMGLIDE |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 120 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 430 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.7 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710103892984 |



















