| МОЩНОСТ | 2400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1800.0 ml |
| УДАРНА ПАРА | 500 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | PSG6026/20 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1800.0 ml |
| НАЛЯГАНЕ: | 6.5 bar |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | OPTIMALTEMP |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 130 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 500 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.6 м |
| ЦВЯТ: | СИНЬО/БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389015311 |


















