| MAX POWER | 2400 W |
| TANK CAPACITY | 1800.0 ml |
| STEAMSHOT | 500 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | PSG6026/20 |
| MAX POWER: | 2400 W |
| TANK CAPACITY: | 1800.0 ml |
| PRESSURE: | 6.5 bar |
| PLATE TECHNOLOGY: | OPTIMALTEMP |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PERMANENT STEAM TO: | 130 g/min |
| STEAMSHOT: | 500 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.6 м |
| COLOUR: | СИНЬО/БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389015311 |


















